Auto złom Katowice

Zapraszamy do skorzystania z własnych usług z całkowitego województw. Absorbujemy się skupowaniem samochodów, złomowaniem pojazdów i skupem złomu i kolorowych metali Dostaliśmy zgodę na przeprowadzanie recyklingu pojazdów, na skutek czego staliśmy się honorowaną stacją demontażu. Zezwoliło nam to na poszerzenie zasięgu działalności i jej prędki postęp w kierunku pełnej ochrony środowiska.
Prócz przyjmowaniem starych oraz uszkodzonych samochodów zajmujemy się dodatkowo skupowaniem złomu stalowego, metali kolorowych, akumulatorów oraz makulatury. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę każdego konsumenta. Auto złom Chorzów.
Nasza firma w pełni dba o ochronę środowiska naturalnego i spełnia wszystkie określone prawem warunki jej dotyczące. Zapoczątkowaliśmy kooperację z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszystkie ciecze niebezpieczne, tworzywa syntetyczne itd., jakie pozostają po demontażu aut. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie tylko skupem aut, lecz także prowadzi sprzedaż używanych części samochodowych. Mamy części zarówno do samochodów osobowych, i ciężarowych. Podajemy części karoserii, podwozia, układy elektryczne i mnóstwo innych. Gwarantujemy wysoką jakość i przystępne ceny sprzedawanych produktów. Zapewniamy, że nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów fachowo pomogą w doborze właściwych części. Automobil Złom frapuje się skupowaniem, złomowaniem z autokasacją pojazdów bogatego modelu w każdym stanie. Firma akceptuje zarówno działające auta, jak i samochody powypadkowe, skorodowane, stare oraz felerne. Złomowisko własną pracę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, które umożliwiają wystawianie i wydawanie zgodnych z obowiązującym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej poświadczeniami o likwidacji. Poświadczenia te umożliwiają klientom łatwe wyrejestrowanie wozu w odpowiednim Wydziale Komunikacji i wypowiedzenie umowy OC już w dniu dostarczenia pojazdu na złom.