dodatki do domu

Dekoracje ścienne
Pomysł na ścianę – ozdoby ścienne to doskonały pomysł na urozmaicenie wyjątkowej powierzchni. Stosując nalepki ścienne, możemy „umieścić” do wnętrza meble które kompletnie nie zajmują przestrzeni, a tapety z efektem 3D do złudzenia będą udawały tkaniny, regał z książkami albo trójwymiarową zabudowę.
Pomysł na ścianę: tapeta, naklejka, tapicerka czy skała?

Najpopularniejsza myśl na ścianę to niezmiennie tapety. Wybór wzorów jest ogromny: zaczynając od klasycznych flokowanych, poprzez nowoczesne lśniące srebrem i złotem, do fototapet, zatem każdy ma okazję na stworzenie indywidualnego i niepowtarzalnego wnętrza. Podobną popularnością cieszy się cegła na ścianie Równie ładnie prezentują się zostawione w swojej oryginalnej formie kiedy pomalowane na biało albo szaro.http://ozdoby-scienne.pl/
Coraz szybciej modną ozdobą ścienną staje się tapicerka. Z zagłówków łóżek pikowana tapicerka najpierw opanowała ścianę w sypialni za łóżkiem żeby obecnie zacząć się pojawiać na ścianach salonów oraz w przedpokojach przy komfortowych siedziskach. Jako przeciwwaga do miękkiej i kameralnej tapicerki we wnętrzach pojawia się twarda i nieudekorowana płyta OSB. Natomiast we wnętrzach w styluklasycznym niepodzielnie przeważa sztukateria oraz boazeria sztukateryjna.