Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu.

Ich podstawową funkcją jest zagwarantowanie bezpieczeństwa domownikom jak również odseparowanie od czynników zewnętrznych.
Drewno od dwana służy człowiekowi jako surowiec budowlanyi ozdobny. Różnorodność struktury a także odcieni sprawia, że wszelaki produkt zrealizowany z tego surowca jest niezrównany i niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji oraz indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona struktura jak również wysokiej jakości drewno, co gwarantuje solidność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne tudzież wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie a także dodatkowo staramy się troszczyć się o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest poprzez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy jedynie farb ekologicznych.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W naszym katalogu znajdą Państwo najczęściej wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym dzięki innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie jak również dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe i ramiakowe a także drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się spełnić oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki a także bezbłędnie dopasowane wkładki tudzież klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale także rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki i szyldy w różnych stylach oraz kolorach, co umożliwia wystylizowanie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się także ościeżnice, wizjery, progi tudzież inne akcesoria niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również produkty wykonywane według indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju i za granicę

Drzwi tudzież dodatki związane ze stolarką drzwiową wytwarzane przez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna wykaz sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się również dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.