Implanty Wrocław

Jeżeli potrzebujecie zrealizować zabieg powiększania piersi oraz równoczasowo pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie jest go za dużo. Polecamy skorzystać z nowatorskiej metody podnoszenia piersi tłuszczem osobistym.
Dzięki nowej technice, która została poddana skrupulatnym badaniom klinicznym, wolno zwiększyć biust autologicznym tłuszczem, bez skorzystania z implantów biustu.

Zawodowcy

Chirurg od nosów niekoniecznie po mistrzowsku ulepszy brzuch. Specjalista od implantów biustu niekoniecznie przeprowadzi doskonałą rekonstrukcję po mastektomii. Należałoby poświęcić czas na odnalezienie specjalisty w tej części ciała, która ma być korygowana. Tutaj dużo czynników oddziałuje na maksymalnie zadowalający efekt końcowy.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

często bywa jedynym sposobem walki z defektami urody oraz wiążącymi się z nimi problemami. Utworzyliśmy śmiałą filozofię postępowania, starając się zgodnie połączyć medycynę oraz sztukę. Dzięki pasji i zaangażowaniu spełniamy marzenia, przywracamy pewność siebie i usprawniamy jakość funkcjonowania wielu postaci.