opadające powieki

wampirzy lifting, jest procedurą z zakresu medycyny estetycznej, która polega na wstrzyknięciu w skórę pacjenta osocza otrzymanego z jego krwi. Metoda ta wykorzystuje normalną umiejętność organizmu do regeneracji.

Wampirzy lifting – na czym polega

Przed rozpoczęciem dokonania wampirzego liftingu bierze się krew od pacjenta, i następnie odwirowuje w specjalnej maszynie, aby wdzielić osocze. Na lokalizacja zabiegu stosuje się krem znieczulający. Potem osocze wprowadzane jest procedurą mezoterapii igłowej, a więc za pomocą iniekcji. Można je inaugurować na większym rozmiarze bądź mniejszym. W miejscu nakłucia budzone są procesy odbudowy, w następstwie tego między innymi synteza włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się wyraźnie jędrniejsza, gładsza oraz w wyższym stopniu napięta.
Aczkolwiek w większości wypadków wampirzy lifting przeprowadzany jest jako zabieg odmładzający, nie ma sztywnej reguły, która mówiłaby, w jakim wieku wykonać wampirzy lifting ma on także działanie zapobiegawcze.

Osocze bogatopłytkowe

jak żadna inna substancja , działa stymulująco na komórki człowieka. Pacjenci często egzaminują, bądź jest bolesny. Nie jest najprzyjemniejszy, gdyż preparat podaje się głębiej, aliści jest skuteczny w wielu problemach, nie tylko cery twarzy oraz przy łysieniu mówi lekarz, anestezjolog oraz lekarz medycyny estetycznej, jakiego pytamy o szczegóły tego zabiegu i możliwe wyniki.

Biostymulacja skury

za pomocą osocza bogatopłytkowego stosuje zdolności organizmu do regeneracji. Dzieje się tak, dzięki postępowaniu własnych czynników wzrostu komórek macierzystych, które są zawarte w osoczu. Stosując je dostarczamy sygnał komórkom własnego ciała i budzimy je do rewitalizacji. Płytki krwi uruchamiają fibroblasty do kreowania nowego kolagenu, aktywują celi macierzyste do namnażania i wspierają proces tworzenia nowiutkich naczyń krwionośnych.