świece zapachowe

Jeśli szukasz śmiałych pomysłów na dekoracje, postaw na własnoręcznie robione lub przystrajane ramki na fotografie. W ten sposób przyznasz swojemu wnętrzu bardziej spersonalizowany charakter i sprawisz, że najlepsze wspomnienia zawisną na ścianie wywołując uśmiech na ustach . Twoi goście również nie przespacerują obojętnie obok interesująco skomponowanej wystawy fotografii.
Ramka ze połamanych drzwi, okna albo lustra.
Przeprowadzka? Renowacja? Wymiana mebli z mieszkania toświetny czas na wykorzystanie pokładów kreatywności i rzeczy, które przy pomocy szczypcie roboty oraz kreatywności zdołają dostać drugie życie. Jeżeli marzy Ci się przestrzeń oblepiona fotografiami, postaw na ogromne elementy takie jak drzwi bądź okna.http://ramkanazdjecia.com.pl/
Ramka z muszelkami Wielbiasz morską bryzę, a plaża zdołałaby być Twoim drugim domem? Użyj swoją żyłkę do stworzenia „morskiej” ramki. Warto zabawić się piasku, muszelek, kolorowych kamyczków, sznurka oraz wyklejanych elementów imitującychnaśladujących łódkę bądź koło ratunkowe. W ten sposób wykonasz marynistyczną ramkę, która z pewnością będzie przypominać Ci o wakacyjnych podróżach.